Картопля очищена ціла В/У 1 кг.

Україна, Гостомель
Номер: ka-18064
грн.29,52

Картопля очищена ціла у вакуумній упаковці

Вид упаковки
Вакуумована
Вага
1 кг.
Опис

Бульба цього сорту забарвлена в жовтий колір. М'якуш жовтого кольору. Кулінарний тип (B). Смак відзначається як добрий і відмінний.

Картопля в нашій країні виявляється універсальним продуктом, якому часто надають прізвисько "другий хліб". Завдяки своєму вмісту вуглеводів, вона має значне харчове значення. Молода картопля містить близько 80% води та 20% сухої речовини, головним компонентом якої крохмаль. Хоча цей продукт не можна назвати дієтичним, але правильно приготовлена і спожита в обмеженій кількості, бульба може бути корисною. Вона стає джерелом вітамінів групи В (В1, В3, В6), а також мінералів, таких як калій, фосфор і магній. Крім того, вона містить рибофлавін і клітковину, з низьким вмістом жирів.

У гастрономічних рецептах використовується найрізноманітніше використання картоплі від головної інгредієнту до допоміжного компонента. Її можна варити, смажити, пекти в духовці або навіть на відкритому вогні. Бульбу використовують як окремий стравний компонент для приготування різних гарнірів, а також входить до складу салатів, перших та других страв у вигляді овочевих міксів. Ця універсальність картоплі сприяє підвищенню поживності будь-якої страви.

1 кілограм картоплі, яка вже очищена та упакована в вакуумі, готова до подальшої обробки. Вона проходить процес очищення і миття, і завдяки вакуумній упаковці зберігає свою соковитість і свіжий вигляд. Вам лише залишається нарізати, натерти або варити її в цілому для створення смачного обіду.

Характеристики
Вид упаковки
Вакуумована
Вага
1 кг.
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід